ČTsport

ČTsport
úterý 30. května 2017 Ferdinand
KHL

Utkání hvězd si z Čechů zahraje jen Petružálek

Velikost textu:

Moskva - Jediným českým účastníkem Utkání hvězd hokejové KHL bude Jakub Petružálek. Útočník Chabarovsku byl už dříve novináři vybrán do druhé pětky výběru Východní konference a do dnes oznámené konečné nominace se už žádný z jeho krajanů nevešel.

Jakub Petružálek v reprezentačním dresu
Jakub Petružálek v reprezentačním dresu

Sedmadvacetiletý Petružálek si exhibiční zápas, který se uskuteční 12. a 13. ledna v Čeljabinsku, zahraje i ve druhé sezoně svého působení v KHL. Zástupce bude mít také pražský Lev díky obránci Zdenu Chárovi ve výběru Západu.

Vedení KHL dnes také oznámilo trojice trenérů, které v Utkání hvězd povedou jednotlivé výběry. Na lavičku Východní konference se postaví Valerij Bělousov (Čeljabinsk), Paul Maurice (Magnitogorsk) a Petri Matikainen (Omsk), Západní konferenci budou koučovat Oleg Znaroks (Dynamo Moskva), Jukka Jalonen (Petrohrad) a Tom Rowe (Jaroslavl).

Sestavy pro Utkání hvězd KHL:

Západ: Zahajovací formace (hlasování fanoušků): Semjon Varlamov (Jaroslavl) - Zdeno Chára (Lev Praha), Alexandr Rjazancev (Čerepovec) - Pavel Dacjuk (CSKA Moskva), Alexandr Ovečkin (Dynamo Moskva), Ilja Kovalčuk (Petrohrad). Druhá formace (hlasování novinářů): Vasilij Košečkin (Čerepovec) - Kevin Dallman (Petrohrad), Andrej Markov (Čechov) - Alexander Radulov (CSKA Moskva), Vladimir Tarasenko (Petrohrad), Nicklas Bäckström (Dynamo Moskva). Třetí formace: Stafan Kronwall (Jaroslavl), Ilja Gorochov (Dynamo Moskva) - Michail Varnakov (Nižnij Novgorod), Arťom Anisimov (Jaroslavl), Michail Grabovskij (CSKA Moskva). Trenéři: Oleg Znaroks (Dynamo Moskva), Jukka Jalonen (Petrohrad), Tom Rowe (Jaroslavl).

Východ: Zahajovací formace: Michael Garnett (Čeljabinsk) - Ilja Nikulin (Kazaň), Sergej Gončar - Jevgenij Malkin (oba Magnitogorsk), Jevgenij Kuzněcov (Čeljabinsk), Sergej Kosticyn (Omsk). Druhá formace: Konstantin Barulin (Kazaň) - Renat Mamašev Nižněkamsk), Anton Belov (Omsk) - Sergej Mozjakin (Magnitogorsk), Jori Lehterä (Novosibirsk), Jakub Petružálek (Chabarovsk). Třetí formace: Alexej Jemelin (Kazaň), Victor Hedman (Astana) - Alexej Morozov (Kazaň), Tomáš Záborský, Alexander Pěrežogin (oba Omsk). Trenéři: Valerij Bělousov (Čeljabinsk), Paul Maurice (Magnitogorsk), Petri Matikainen (Omsk).

Zdroj: ČTK

      Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

      Hlavní zprávy

      Načítám...

      Ouha, data se nepodařilo načíst.