středa 22. listopadu 2017 Cecílie

Jaroslavl poprvé v semifinále KHL zdolala Mytišči

Moskva - Trenér Vladimír Vůjtek odvrátil s hokejisty Jaroslavle hrozbu vyřazení z play off Kontinentální ligy. Ve čtvrtém semifinálovém utkání dnes jeho svěřenci vyhráli na ledě Atlantu Mytišči 4:2 a v sérii snížili na 1:3. Jednou asistencí k tomu přispěl Josef Vašíček. Kouč poraženého týmu Miloš Říha tak musí své mužstvo připravit na další zápas, který se bude hrát ve čtvrtek v Jaroslavli.

Hráči Jaroslavle

Hosté v Mytišči vedli od 13. minuty, kdy skóroval Tkačenko, další branky pak v poslední třetině vstřelili Uryčev a Kalimulin. Až v 56. minutě se poprvé v domácím dresu prosadil Něprjajev.

V závěru pak dokonce v oslabení snížil na 2:3 Mozjakin, ale to už do konce zápasu zbývalo pouhých dvanáct vteřin. Přesto ještě jeden gól padl, do prázdné domácí branky poslal puk po Vašíčkově přihrávce Demitra.