ACF Fiorentina - FC Viktoria Plzeň

Slavia porazila Plzeň 3:1 a pošesté za sebou doma vyhrála

Praha - Hráči Slavie zdolali v 34. kole hokejové extraligy Plzeň 3:1 a přiblížili na bod šestému Brnu. Pražané doma pošesté za sebou vyhráli a podesáté v řadě před vlastním publikem bodovali. Plzeň ztrácí na pozice pro předkolo play off už 12 bodů. Indiáni při absenci gólmana Mazance, který je na mistrovství světa hráčů do dvaceti let, využili v této sezoně už šestého brankáře. Po nedělním nasazení chomutovského Hanuljaka se tentokrát postavil mezi tyče ze Znojma zapůjčený Horčička. Utkání sledovalo takřka osm a půl tisíce diváků. REPORTÁŽ z utkání a ohlasy

Hokejový útočník Peter Jánský režíroval výhru Litvínova nad Třincem 6:3. Člen širšího reprezentačního kádru se pod úspěch Severočechů podepsal třemi góly, Oceláři tak prohráli posedmé za sebou venku. Domácí o svém triumfu rozhodli především ve druhé třetině, v níž se prosadili třikrát. REPORTÁŽ z utkání a ohlasy

Hráči Karlových Varů porazili Mladou Boleslav 4:1 a připsali si teprve pátý domácí plný bodový zisk v sezoně. Naposledy se jim v KV areně podařilo vyhrát v normální hrací době 5. listopadu proti Kladnu. Západočeši si rozhodující náskok vypracovali ve druhé třetině, kdy se během čtyřech minut prosadili Melenovský a Košťál. O dvě zbalé branky se posratal kanonýr David Hruška. REPORTÁŽ z utkání a ohlasy

Hokejisté Vítkovic porazili mistrovské Pardubice 2:1 po samostatných nájezdech a ukončili tak sérii šesti porážek proti Východočechům. O výhře lídra soutěže v utkání, kde dlouho kralovali obra brankáři, rozhodl až v osmé sérii nájezdů Petr Pohl. REPORTÁŽ z utkání a ohlasy

Bílí Tygři z Liberce porazili doma Kladno 4:2, které tak potvrdilo, že je nejhorším celkem na kluzištích soupeřů v sezoně. Gólem a dvěma asistencemi se na výhře Tygrů podílel kapitán Petr Nedvěd. REPORTÁŽ z utkání a ohlasy

Hráči Českých Budějovic přetlačili Kometu Brno 5:4 a připravili tak moravskému celku pátou porážku za sebou. Velkou zásluhu na tom měl autor dvou branek Milan Gulaš, čtyři kanadské body si na své konto připsal Jakub Langhammer. Vyrovnané utkání zlomili domácí na svou stranu na začátku třetí třetiny, kdy dvakrát skórovali a odskočili Kometě na dvoubrankový rozdíl. REPORTÁŽ z utkání a ohlasy