Touchdown

V Třinci se v nájezdech radoval Liberec, jedinou penaltu proměnil Nedvěd

Třinec - Hokejistům Třince se podruhé během tří dnů vymstily nájezdy. Po porážce v Karlových Varech na domácím ledě podlehli ve 23. extraligovém kole 3:4 Liberci. Jediný gól penaltového rozstřelu vsítil v poslední sérii Petr Nedvěd a se dvěma trefami se stal hlavním strůjcem dvoubodového zisku Bílých Tygrů. Třinec poosmé v řadě bodoval a stále si drží v čele tabulky odstup před skupinou pronásledovatelů. REPORTÁŽ z utkání a ohlasy

Hráči Brna odehráli během pěti dnů třetí zápas na domácím ledě a opět vítězně, když porazili Pardubice 3:2. V hale Rondo vyhrála Kometa už pošesté za sebou a pojistila si druhé místo v extralize. O výhře Brna definitivně rozhodl až 70 sekund před koncem třetím gólem Kvapil. Pardubicím se ještě podařilo snížit na rozdíl jediné branky Somíkem, na vyrovnání už obhájci titulu nezbyl čas. REPORTÁŽ z utkání a ohlasy

Hokejisté Kladna porazili Slavii 3:1. Kladno porazilo Pražany ve vzájemných zápasech v domácím prostředí pošesté za sebou. Po dvou třetinách si domácí vybudovali tříbrankový náskok, za hosty už pouze snížil ve 47. minutě Tomáš Pospíšil. Patera a spol. tak bez potíží dovedli utkání do vítězného konce a po bodových odečtech za starty hráčů s neplatnou registrací se poslední Mladé Boleslavi vzdálili na rozdíl čtyř bodů. REPORTÁŽ z utkání a ohlasy

HC Oceláři Třinec - Bílí Tygři Liberec

Plzeň zvítězila na ledě Mladé Boleslavi 7:4. Západočeši rozhodli o své výhře smrští ve třetí třetině, kterou vyhráli vysoko 5:1. Po dvou brankách dali v jejich dresu kapitán Martin Straka a Jan Kovář. Poslední dějství přineslo totální obrat, když Plzeňští nasázeli domácímu týmu během poslední dvacetiminutovky pět branek a Mladoboleslavští tak nakonec místo bodového zisku utrpěli debakl. REPORTÁŽ z utkání a ohlasy

Hokejisté Zlína prohráli ve vyrovnaném duelu s Vítkovicemi těsně 2:3. O vítězství Ostravanů rozhodl necelých pět minut před koncem útočník Petr Vrána. Na třetí inkasovanou branku už nedokázali Berani odpovědět a po sérii tří výher, v nichž si připsali maximální možný počet devíti bodů, poprvé prohráli. REPORTÁŽ z utkání a ohlasy

Trápení hokejové Sparty stále není u konce. Pražané prohráli doma s Českými Budějovicemi 3:4 a v šestém z posledních sedmi zápasů odešli z ledu poraženi. Jihočeši naopak i díky třem asistencím Františka Ptáčka a gólům Jakuba Langhammera a Pavla Kašpaříka ukončili sérii čtyř nezdarů. REPORTÁŽ z utkání a ohlasy

Hokejisté Karlových Varů zvítězili na ledě Litvínova 2:0. Hrdinou hodně nervózního a emotivního podkrušnohorského derby se stal hostující útočník David Hruška, jenž byl se svými trefami ze 13. a 60. minuty jediným střelcem zápasu. REPORTÁŽ z utkání a ohlasy