Cyklotoulky

Třinec nadělil \"desítku\" Litvínovu a pošesté v řadě vyhrál

Třinec - Drtivým vítězstvím 10:1 nad Litvínovem si hokejisté Třince upevnili pozici vedoucího celku extraligové tabulky. Severočeši potvrdili, že venku jsou druhým nejhorším týmem soutěže a podruhé v sezoně inkasovali deset gólů. Kladli minimální odpor, který Oceláři zlomili už v první části třemi brankami. Čtyři kanadské body si připsal útočník Martin Adamský, tři Jiří Polanský. Výhra 10:1 je nejvyšším vítězstvím Třince v jeho extraligové historii. REPORTÁŽ z utkání a ohlasy

Hokejisté Mladé Boleslavi zvítězili nad Karlovými Vary 9:5 a připsali si teprve druhou výhru na domácím ledě z posledních sedmi vystoupení. Tým kouče Miloše Holaně sice v úvodním dějství promarnil tříbrankový náskok a prohrával 3:4, ale třemi trefami ve druhém dějství se nasměroval k úspěchu. REPORTÁŽ z utkání a ohlasy

Zlín porazil Spartu 3:2, a připravil tak Pražanům již jedenáctou porážku na kluzištích soupeřů v sezoně. Domácí o své výhře rozhodli v první třetině, kdy vstřelili všechny své branky. Sparta, která je i nadále předposlední, v poslední dvacetiminutovce zápas zdramatizovala, vyrovnat se jí ale nepodařilo. REPORTÁŽ z utkání a ohlasy

Tipsport extraliga

Hráči Pardubic porazili Vítkovice 4:3. Východočeši vedli v repríze finále minulého ročníku po 15 minutách již 3:0, ale nakonec o jejich tříbodovém zisku rozhodl až v poslední minutě útočník Libor Pivko. Před samotným utkáním uctila téměř zcela zaplněná ČEZ Arena minutou ticha památku pardubické legendy Evžena Musila, který zemřel v pátek ve věku 83 let. REPORTÁŽ z utkání a ohlasy

Hokejisté Brna porazili České Budějovice 4:3 a úspěšně tak odstartovali sérii domácích zápasů. Kometa o své výhře i posunu v tabulce před svého soupeře rozhodla v rozmezí devíti minut druhé třetiny, kdy vstřelila všechny své góly. Jihočeši prohráli potřetí za sebou. REPORTÁŽ z utkání a ohlasy