pondělí 26. června 2017 Adriana

Litvínov poprvé vyhrál venku, na nájezdy v Mladé Boleslavi

aktualizováno 5. 11. 2010 22:02

Mladá Boleslav - Hokejisté Litvínova se v 19. extraligovém kole poprvé v sezoně radovali z výhry na kluzišti soupeře. Severočeši vyhráli v Mladé Boleslavi 2:1 po samostatných nájezdech. Domácí tým měl sice mírnou převahu, ale větší šance ke skórování měli hosté. Gólman Schwarz ale potvrzoval výbornou formu a předvedl řadu výborných zákroků. K výhře to však Středočechům nestačilo. V rozhodujících nájezdech totiž proměnil svůj pokus jen Jenáček, Franěk všechny tři penalty domácích chytil. VIDEOREPORTÁŽ a ohlasy

Utkání Mladá Boleslav - Litvínov

Hráči Zlína i podruhé v sezoně sebrali Třinci bod, na ledě Werk areny však prohráli Peterkovým gólem z prodloužení 1:2. Domácí byli blíže výhry už v normálním čase, ale velkou oporou hostů byl gólman Duba, který je ve Zlíně na hostování právě z Třince. Oceláři si připsali čtvrtou výhru v řadě a upevnili si první místo v tabulce. VIDEOREPORTÁŽ a ohlasy

Kladno s novým trenérem Petrem Tatíčkem neuspělo na ledě Karlových Varů a po porážce 1:2 vyšlo počtvrté za sebou bodově naprázdno. V dresu vítězů si připsali shodně gól a asistenci David Hruška a Lukáš Pech, kteří získali vedení 2:0. Za Kladno jen snížil v 53. minutě Jaroslav Kalla. VIDEOREPORTÁŽ a ohlasy

Tři využité přesilové hry zajistily Kometě Brno vydřené vítězství 3:1 nad Spartou, která už ve třetím utkání po sobě nebodovala. Pražané prohráli desáté z jedenácti utkání na kluzištích soupeřů a jsou tak i nadále předposlední. VIDEOREPORTÁŽ a ohlasy

Hokejisté Plzně porazili Vítkovice 4:2 a potřetí za sebou si připsali tři body. Domácí si po celé utkání udržovali převahu a hlavně vedení, do kterého se dostali během první třetiny. Západočechy táhli John Lammers s Martinem Strakou, kteří si oba připsali gól a asistenci. V ostravském týmu zářil Viktor Ujčík, ale ani jeho dvě branky k zisku bodů nevedly. VIDEOREPORTÁŽ a ohlasy

Hráči Liberce vydřeli výhru nad Slavii 2:1 a vrátili se na čtvrté místo tabulky. Pražané tak nedokázali navázat na své předešlé vítězství na severu Čech a i nadále jim tak patří dvanácté místo. VIDEOREPORTÁŽ a ohlasy