Olympiáda dětí a mládeže 2024

Boleslav se trápí i po výměně koučů, v Třinci podlehla 0:4

Třinec - Černá série hokejistů Mladé Boleslavi pokračuje i po 16. kole. Už s novým koučem Milošem Holaněm, který vystřídal Jana Tlačila, podlehli v Třinci 0:4 a 270 minut čekají na vstřelený gól. Třinec si po výprasku v Pardubicích spravil chuť, dva góly zaznamenal Radek Bonk. Brankář Peter Hamerlík lehce přišel k první vychytané nule v sezoně. Reportáž z utkání a ohlasy

Zlín deklasoval poslední Kladno 8:0 a vyrovnal rekordní výhru této sezony. Tu si Zlín připsal také 3. října v sedmém kole, kdy porazil doma Litvínov 10:2. Berani rozhodli už v první třetině, kterou vyhráli 4:0. Brankář Tomáš Duba vychytal druhé čisté konto za sebou. Kladno stále ztrácí na chvostu tabulky šest bodů. Reportáž z utkání a ohlasy

Hráči Litvínova porazili v 16. kole Brno 5:3 a naplno bodovali v osmém z devíti domácích zápasů v této sezoně. Vítěznou branku vstřelil v 52. minutě v přesilové hře Viktor Hübl a v závěru pojistil výsledek při power play svou druhou brankou v utkání František Lukeš. Reportáž z utkání a ohlasy

Pardubice zvítězily na ledě Karlových Varů 3:2 a radovali se tak z úspěchu ve vzájemném zápase s Energií po dvou letech. Od domácího vítězství v říjnu 2008 dokázal úřadující šampion do dneška vybojovat při pěti porážkách v duelech s mistrem z roku 2009 jen čtyři body v nastavení. Reportáž z utkání a ohlasy

Hokejisté pražské Sparty pod vedením nové trenérské dvojice ve složení Miloslav Hořava - Radim Rulík úspěšně odstartovali, když porazili Plzeň 3:0. Vítězný gól vstřelil obránce Brian Salcido, dvěma brankami se blýskl útočník Karel Hromas. Brankář Tomáš Pöpperle si po úterní předehrávce v Mladé Boleslavi (2:0) připsal druhý zápas s čistým kontem za sebou. Reportáž z utkání a ohlasy

České Budějovice zvítězily nad pražskou Slavií 5:1 a dostaly se do čela tabulky o bod před Vítkovice a Třinec. Mountfield tak vyhrál doma sedmý z osmi domácích zápasů v sezoně, Slavia si před nedělním derby se Spartou připsala pátou porážku z posledních šesti zápasů a získala za tu dobu jen dva body. Pražané sice po dvouzápasovém střeleckém půstu vstřelili gól hned ve druhé minutě díky Vladimíru Růžičkovi, ale zbytek zápasu ovládli Jihočeši. Reportáž z utkání a ohlasy