čtvrtek 21. září 2017 Matouš

České Budějovice porazily Spartu a jsou stále první

aktualizováno 12. 10. 2010 22:12

České Budějovice - Hokejisté Českých Budějovic se zásluhou výhry 4:2 nad pražskou Spartou v 10. kole extraligy vrátili na čelo tabulky před Třinec. Sparta tak neuspěla ani po hráčské čistce, při níž opustili klub zkušení útočníci Jan Hlaváč, Jaroslav Hlinka a Martin Ručinský, a nadále zůstává předposlední. VIDEOREPORTÁŽ Z UTKÁNÍ

Utkání České Budějovice - Sparta

Hráči Plzně porazili doma Mladou Boleslav těsně 5:4. Domácí si záhy vypracovali dvoubrankové vedení, hosté ale stačili na začátku druhé třetiny dokonat obrat a vedli 3:2. Přesto se nakonec radovala Plzeň, neboť definitivní podobu výsledku dal trefou v 58. minutě Martin Heřman. VIDEOREPORTÁŽ Z UTKÁNÍ

Pardubice prohrály s Kometou Brno fotbalovým výsledkem 0:1. Obhájce titulu tak prohrál doma počtvrté za sebou a z pěti duelů ve své aréně dosud vytěžil jen čtyři body. Rozhodující gól zápasu dal ve 34. minutě Jozef Balej, čisté konto vychytal v brance Komety Sasu Hovi. VIDEOREPORTÁŽ Z UTKÁNÍ

Hokejisté Slavie porazili Kladno 3:0 a připsali si po předešlých třech prohrách druhou domácí výhru v sezoně. Středočeši stále čekají na první bodový zisk z kluzišť soupeřů. Brankář Kopřiva udržel proti svým bývalým spoluhráčům poprvé v sezoně čisté konto. VIDEOREPORTÁŽ Z UTKÁNÍ

Karlovy Vary porazily Litvínov 6:3, hosté tak dosud v sezoně nebodovali na soupeřových kluzištích. Naopak Svěřenci kouče Antonína Stavjani vyhráli pošesté za sebou a postarali se tak o klubový rekord. K výhře Energie výrazně přispělo i pět využitých přesilových her. VIDEOREPORTÁŽ Z UTKÁNÍ