úterý 23. května 2017 Vladimír

Inter Milán opět ztratil body, tentokrát s Bergamem

Řím – Fotbalisté Interu Milán počtvrté z posledních pěti zápasů ztratili body, když v předehrávce 10. kola italské ligy jen remizovali na hřišti Bergama 1:1. Milánský celek je po remíze na čtvrté příčce s tříbodovou ztrátou na třetí Juventus a druhou Neapol. Na vedoucí AS Řím ztrácí Inter osm bodů. Bergamu patří osmá příčka.

Rodrigo Palacio slaví s Yutem Nagatomem

Inter vedl od 16. minuty po brance Ricarda Gabriela Álvareze, domácí Atalanta však ještě do přestávky vyrovnala díky zásahu Germána Denise. Hosté tak prodloužili čekání na výhru v Bergamu, kde naposledy zvítězili před pěti lety.

Italská fotbalová liga - 10. kolo:  Bergamo - Inter Milán 1:1 (25. Denis - 16. Álvarez).