čtvrtek 27. července 2017 Věroslav

Ronaldo pálil proti Chorvatům, za které nastoupil šestnáctiletý Halilovič

aktualizováno 11. 6. 2013 09:11

Ženeva - Chorvaté po překvapivé domácí prohře se Skotskem v kvalifikaci MS prohráli i přátelské utkání s Portugalskem 0:1. V zápase hraném v Ženevě nedala chorvatská reprezentace znovu gól, ale v jejím dresu poprvé nastoupil teprve šestnáctiletý záložník Alen Halilovič, některými přezdívaný "nový Messi". Jedinou branku zápasu, který se hrál na Den Portugalska, vstřelil v 36. minutě útočník Cristiano Ronaldo.

Cristiano Ronaldo v souboji s Lukou Modričem

Šestnáctiletý hráč Dinama Záhřeb přišel na hřiště v 50. minutě, a připsal si tak další rekord. Loni se stal nejmladším střelcem v historii chorvatské ligy, tentokrát se zase stal nejmladším reprezentantem. Start má už i v prestižní Lize mistrů - v základní skupině si zahrál proti Paris St. Germain. Dinamo však na vystoupení nevzpomíná vůbec v dobrém. Získalo totiž jediný bod se skórem 1:14.

Zdroj: ČTK, YouTube