EP Benátky nad Jizerou

Real bez Ronalda a Ramose jen remizoval s Osasunou

Madrid - Real Madrid bez potrestaných Cristiana Ronalda a Sergia Ramose remizoval ve španělské fotbalové lize na hřišti poslední Osasuny Pamplona 0:0. Obhájce titulu ztrácí 15 bodů na vedoucí Barcelonu, která má nedělní zápas s Málagou k dobru.

José Mourinho
zdroj: ČT24

Trenér José Mourinho tentokrát postavil od první minuty do branky Ikera Casillase, který v předcházejících dvou ligových duelech zůstal na lavičce. Naopak počítat nemohl s Ramosem, který za červenou kartu a urážky rozhodčích v pohárovém zápase s Celtou Vigo nesmí pět zápasů hrát. Kvůli žlutým kartám nemohl nastoupit ani kanonýr Ronaldo.

Bez svého nejlepšího střelce se Real nedokázal proti outsiderovi gólově prosadit a zaznamenal již osmou bodovou ztrátu v tomto ligovém ročníku. Zápas dohrával bez vyloučeného Kaká, který v 76. minutě uviděl druhou žlutou kartu. Osasuna se díky bodu odpoutala z posledního místa, na kterém ji vinou horšího skóre vystřídalo Deportivo La Coruňa.