úterý 21. listopadu 2017 Albert

České fotbalistky do 17 let na ME podlehly Španělkám a přišly o postup

aktualizováno 5. 5. 2017 14:00

Domažlice - České fotbalistky do 17 let na evropském šampionátu podruhé prohrály, když v Domažlicích podlehly Španělsku 1:5. Před závěrečným duelem s Německem jsou tak svěřenkyně trenéra Karla Rady už bez šance na postup do semifinále, kam projdou dva celky ze skupiny.

České fotbalistky do 17 let

Češky už před turnajem věděly, že v těžké skupině budou mít boj o postup velmi těžký. V prvním duelu sice s Francií svedly vyrovnanou bitvu, ale prohrály 1:2.

Španělsko potvrdilo roli favorita. První poločas vyhrálo sice jen 1:0, ale ve druhé půli se dostalo do pětibrankového vedení a za Češky v závěru už pouze snížila z penalty Kristýna Siváková.