ČTsport

ČTsport
pátek 28. července 2017 Viktor

Soupisky účastníků skupiny H

Velikost textu:

 

 

Švýcarští fotbalisté
Švýcarští fotbalisté
Otevřít galerii
  • Švýcarští fotbalisté autor: ČTK, zdroj: ČTK http://img.ct24.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
  • Trenér španělské reprezentace zdroj: marca.com http://img.ct24.cz/cache/140x78/article/14/1352/135157.jpg?1263212944

ŠPANĚLSKO

Brankáři

Iker Casillas 20.5.1981 Real Madrid1

Víctor Valdés 14.1.1982 FC Barcelona

José Manuel Reina 31.8.1982 FC Liverpool

Obránci

Raúl Albiol 4.9.1985 Real Madrid

Gerard Piqué 2.2.1987 FC Barcelona

Carlos Marchena 31.7.1979 Valencie

Carles Puyol 13.4.1978 FC Barcelona

Joan Capdevila 2.3.1978 Villarreal

Sergio Ramos 30.3.1986 Real Madrid

Álvaro Arbeloa 17.1.1983 Real Madrid

Záložníci

Andrés Iniesta 11.5.1984 FC Barcelona

Xavi 25.1.1980 FC Barcelona

Cesc Fábregas 4.5.1987 Arsenal

Xabi Alonso 25.11.1981 Real Madrid

Sergi Busquets 16.7.1988 FC Barcelona

Javi Martínek 2.9.1988 Bilbao

David Silva 8.1.1986 Valencie

Útočníci

David Villa 3.12.1981 Valencie

Fernando Torres 20.3.1984 FC Liverpool

Juan Manuel Mata 28.4.1988 Valencie

Pedro 28.7.1987 FC Barcelona

Fernando Llorente 26.2.198 5Bilbao

Jesus Navas 21.11.1985 FC Sevilla

Trenér: Vicente del Bosque 23.12.1950

ŠVÝCARSKO

Brankáři

Diego Benaglio 8.9.1983 Wolfsburg

Marco Wölfli 22.8.1982 Young Boys Bern

Johnny Leoni 30.6.1984 FC Curych

Obránci

Stephan Lichtsteiner 16.1.1984 Lazio Řím

Ludovic Magnin 20.4.1979 FC Curych

Philippe Senderos 14.2.1985 Everton

Steve Von Bergen 10.6.1983 Hertha Berlín

Stéphane Grichting 30.3.1979 Auxerre

Reto Ziegler 16.1.1986 Sampdoria Janov

Mario Eggimann 24.1.1981 Hannover

Záložníci

Benjamin Huggel 7.7.1977 Basilej

Tranquilo Barnetta 22.5.1985 Leverkusen

Gökhan Inlej 27.6.1984 Udine

Valon Behrami 19.4.1985 West Ham United

Marco Padalino 8.12.1983 Sampdoria Janov

Hakan Yakin 22.2.1977 Luzern

Gelson Fernandes 2.9.1986 St. Etienne

Pirmin Schwegler 9.3.1987 Eintracht Frankfurt

Xherdan Shaqiri 10.10.1991 Basilej

Útočníci

Alexander Frei 15.7.1979 Basilej

Blaise Nkufo 25.5.1975 Twente Enschede

Albert Bunjaku 29.11.1983 Norimberk

Eren Derdiyok 12.6.1988 Leverkusen

Trenér: Ottmar Hitzfeld 12.1.1949

HONDURAS

Brankáři

Ricardo Canales 30.5.1982 Motagua

Noel Valladares 3.5.1977 Olimpia Tegucigalpa

Donis Escober 3.2.1980 Olimpia Tegucigalpa

Obránci

Osman Chávez 29.7.1984 Platense

Maynor Figueroa 2.5.1983 Wigan Athletic

Johnny Palacios 20.12.1986 Olimpia Tegucigalpa

Víctor Bernárdez 24.5.1982 RSC Anderlecht

Oscar Bonieck García 4.9.1984 Olimpia Tegucigalpa

Mauricio Sabillón 11.11.1978 Chang-čou

Emilio Izaguirre 10.5.1986 Motagua

Sergio Mendoza 23.5.1981 Motagua

Záložníci

Hendry Thomas 23.2.1985 Wigan Athletic

Ramón Núněz 14.11.1985 Olimpia Tegucigalpa

Wilson Palacios 29.7.1984 Tottenham Hotspur

Julio César de León 13.9.1979 FC Turín

Roger Espinoza 25.10.1986 Kansas City

Edgar Álvarez 9.1.1980 Bari

Danilo Turcios 8.5.1978 Olimpia Tegucigalpa

Amado Guevara 2.5.1976 Motagua

Útočníci

Carlos Pavón 19.10.1973 Real Espaňa

David Suazo 5.11.1979 FC Janov

Georgie Welcome 9.3.1985 Motagua

Walter Martínek 28.3.1982 Marathón

Trenér: Reinaldo Rueda 3.2.1957

CHILE

Brankáři

Claudio Bravo 13.4.1983 San Sebastian

Miguel Pinto 4.7.1983 Universidad de Chile

Luis Marín 18.5.1983 Unión Espaňola

Obránci

Ismael Fuentes 4.8.1981 Universidad Católica

Waldo Ponce 4.12.1982 Universidad Católica

Mauricio Isla 12.6.1988 Udine

Pablo Contreras 11.9.1978 PAOK Soluň

Arturo Vidal 22.5.1987 Leverkusen

Gary Medel 3.8.1989 Boca Juniors

Gonzalo Jara 29.8.1985 West Bromwich Albion

Záložníci

Carlos Carmona 21.2.1987 Reggina

Jorge Valdivia 19.10.1983 Al Ajn

Marco Estrada 28.5.1983 Universidad de Chile

Matías Fernández 15.5.1986 Sporting Lisabon

Gonzalo Fierro 21.3.1983 Flamengo

Rodrigo Millar 3.11.1981 Colo Colo

Rodrigo Tello 14.10.1979 Besiktas

Útočníci

Alexis Sánchez 19.12.1988 Udine

Humberto Suazo 10.5.1981 Zaragoza

Mark González 10.7.1984 CSKA Moskva

Jean Beausejour 1.6.1984 América

Fabián Orellana 27.1.1986 Xerez

Esteban Paredes 1.8.1980 Colo Colo

Trenér: Marcelo Bielsa 21.7.1955

Zdroj: ČTK

      Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

      Hlavní zprávy

      Načítám...

      Ouha, data se nepodařilo načíst.