úterý 26. září 2017 Andrea

Fotbalisté Marseille rozdrtili Nice a drží se v čele tabulky

aktualizováno 12. 4. 2010 00:15

Marseille - Fotbalisté Marseille se nadále drží v čele tabulky francouzské ligy. V 32. kole doma přehráli Nice 4:1 a mají náskok dvou bodů před Auxerre, který vydřelo těsnou výhru 1:0 nad Nancy až tři minuty před koncem zásluhou rumunského střelce Niculaeho.

Zápas Marseille - Nice

Nice odolávalo Marseille téměř celý první poločas, pak se však začala prosazovat výrazná útočná síla domácích. Skóre otevřel Koné a po změně stran navýšili náskok Mbia, Valbuena a Diawara.

Třetí Lyon ztrácí na Marseille již čtyři body a má o odehrané utkání více. Krok s Marseille ztratil poté, co dnes jen remizoval 1:1 s Lille. To dokonce vedlo po gólu Fraua, pak však přišlo o vyloučeného Costu a Cris vzápětí srovnal. O šanci na otočení skóre Lyon připravilo vyloučení Gonalonse.