úterý 25. července 2017 Jakub

Baník vyhrál nad Libercem, Teplice jsou v čele tabulky

aktualizováno 17. 10. 2009 20:26

Ostrava – Výhrou pro domácí tým skončil zápas mezi Baníkem Ostrava a Slovanem Liberec. Baníku stačil k vítězství jediný gól. V 55. minutě se do soupeřovy branky strefil Tomáš Mičola a zajistil tak posun svého týmu na třetí místo v tabulce. Další informace nabízí server fotbalživě.cz.

Hráči Baníku Ostrava

Videoreportáže:

Reportáž z utkání Baník Ostrava - Liberec sledujte zde

Reportáž z utkání Sparta Praha - České Budějovice sledujte zde

Reportáž z utkání Příbram - Teplice sledujte zde

Teplice se po výhře nad Příbramí posunuly do čela tabulky

Fotbalisté Teplic se po dnešní výhře 3:0 v Příbrami nejméně do pondělí posunuli do čela prvoligové tabulky. V zápasu 11. kola potvrdili, proč jsou nejlepším týmem na venkovních hřištích, a ani podeváté za sebou s Příbramí neprohráli. Severočeši navíc dál procházejí sezonou bez porážky, oč se zasloužili dvěma góly Mareš a jedním Verbíř.

Třetím sobotním zápasem pak bylo utkání mezi Spartou Praha a Dynamem České Budějovice. V prvním poločase to po brance pražského Wilfrieda vypadalo na vítězství Sparty, ve druhé části utkání však dorovnal budějovický Hudson.