neděle 19. listopadu 2017 Alžběta

V derby dvou Bohemians se diváci gólu nedočkali

aktualizováno 4. 10. 2009 20:00

Praha - První ligové derby dvou "Bohemek" skončilo bezbrankovou remízou. Kluby, které spolu vedou dlouhodobý spor o název Bohemians, se dnes střetly v historicky prvním utkání. V duelu Jablonce a Mladé Boleslavi se z vítězství radovali domácí, Boleslav porazili gólem Haurdiče z 39. minuty. V prvním dnešním zápase hraném od 15 hodin remizovaly České Budějovice s Kladnem 0:0. Utkání poznamenalo zranění kladenského Víta Beneše, který se krátce před koncem zápasu srazil ve vzdušném souboji s domácím Petrem Černákem. Benešovi zapadl jazyk a přibližně půl minuty nedýchal. Přímo na ploše ho oživoval kladenský lékař, poté jednadvacetiletého obránce odvezli do českobudějovické nemocnice. Více fotbalových informací naleznete na serveru fotbalživě.cz.