čtvrtek 22. června 2017 Pavla

Teplice zůstávají neporaženy, Sigma dál čeká na vítězství

aktualizováno 3. 10. 2009 20:35

Praha - Teplice zůstaly i po 10. kole první fotbalové ligy neporaženy. V severočeském derby porazily Liberec 2:0 díky brankám Vidličky a Mahmutoviče a vrátily se zpátky do čela tabulky. V dalším dnešním utkání vynesl fotbalistům Baníku vítězství nad Slováckem 2:0 až drtivý tlak ve druhém poločase. Obě branky Baníku zaznamenal Mario Lička, který se tak se šesti góly dostal do čela tabulky střelců. Slovácko bez potrestaného kanonýra Švancary střelecky zcela propadlo a už 483 minut nevstřelilo v lize branku. Sigma nedokázala ani na devátý pokus v lize zvítězit a zabředává dál do krize. V Plzni prohrála 0:1, když domácím zajistil třetí vítězství ve Štruncových sadech za sebou Slovák Bakoš. Více informací naleznete na serveru fotbalživě.cz.