úterý 12. prosince 2017 Simona

Slavia přehrála ostravský Baník, Brno hrálo se Spartou smírně

aktualizováno 21. 9. 2009 21:26

Praha - Fotbalisté Slavie Praha udrželi i ve dvacátém ligovém zápase v novém Edenu neporazitelnost. V osmém kole první ligy totiž otočili utkání s Baníkem Ostrava a zvítězili 3:1. Hosté dnes vedli gólem Martina Lukeše, obhájcům titulu zajistily tříbodový zisk dva góly Adama Hlouška. Pojistku přidal minutu před koncem Peter Grajciar. Pražská policie byla v pohotovosti. Asi dvě stě ostravských fanoušků přijelo do metropole podpořit svůj klub. Zápas provázela mimořádná bezpečnostní opatření. V pohotovosti byla pořádková jednotka, jízdní policie i antikonfliktní týmy. Z duelu rovněž bedlivě sledovaného policií a organizátory si Sparta i Brno odvážejí po bodu. Skóre otevřel v 64. minutě brněnský Došek. Konečnou podobu výsledku zápasu 1:1 určil sparťanský útočník Holenda o 17 minut později. Informace najdete také na serveru fotbalživě.cz.