úterý 22. srpna 2017 Bohuslav

Real Madrid deklasoval Xerez 5:0 a zůstává stoprocentní

Madrid - Fotbalisté Realu Madrid deklasovali ve 3. kole španělské ligy nováčka z Xerezu 5:0 a stejně jako FC Barcelona a překvapivě i Bilbao mají stále plný počet bodů. Real díky nepatrně lepšímu skóre vede tabulku před rivalem z Barcelony.

Cristiano Ronaldo

Domácí poslal do vedení už ve 45. vteřině utkání přesnou ranou Cristiano Ronaldo, ale poté se "Bílý balet" dlouho nemohl prosadit. Debakl načal až v 75. minutě znovu Portugalec Ronaldo, který se tentokrát prosadil hlavou po rohovém kopu. Nejdražší hráč světa se čtvrtou ligovou trefou posunul do čela tabulky střelců.

Poprvé se trefil Benzema

O chvíli později se prosadil střídající záložník Guti a za čtyři minuty se za Real poprvé v soutěžním utkání trefil francouzský forvard Benzema. Poslední gól vstřelil další náhradník, nizozemský útočník Ruud van Nistelrooij, který oslavil návrat do sestavy po dlouhém zranění. Xerez se zatím mezi elitou trápí: Potřetí za sebou prohrál a ještě nevstřelil branku.

Třetí vítězství dnes vybojovalo i baskické Bilbao, které porazilo Villarreal na svém hřišti 3:2. Dvakrát se v zápase trefil domácí útočník Llorente, který tak zopakoval své střelecké vystoupení ze čtvrtečního zápasu Evropské ligy proti Austrii Vídeň.