pondělí 29. května 2017 Maxmilián / Maxim

Arsenal deklasoval Wigan 4:0 a po dvou prohrách opět vyhrál

Londýn - Fotbalisté Arsenalu deklasovali v 6. kole anglické ligy Wigan na svém hřišti 4:0 a po dvou prohrách s manchesterskými celky v domácí soutěži opět naplno bodovali. Tomáš Rosický přišel na hřiště až v 73. minutě a v nastaveném čase se dostal do slibné šance, jeho střelu však zlikvidoval brankář Wiganu Kirkland. Z výhry se dnes radoval i Liverpool, který v dramatickém utkání zdolal West Ham United na jeho hřišti 3:2.

Fotbalový klub Arsenal Londýn

Aston Villa si bez problému poradila s Portsmouthem, který doma porazila 2:0, a připsala si čtvrtou ligovou výhru za sebou. Rozhodující náskok si birminghamský celek vytvořil už v prvním poločase, ve kterém skórovali Milner a Agbonlahor. Druhý jmenovaný útočník zaznamenal třetí branku ve třech posledních zápasech. Hosté pokračují ve svých špatných výkonech a i v šestém ligovém utkání prohráli.

Nováček Burnley porazil Sunderland 3:1 a i ve třetím domácím zápase v sezoně zvítězil. "The Clarets" už na svém stadionu Turf Moor letos zdolali Manchester United a Everton a začali dobře i dnes. Už ve 13. minutě je dostal z penalty do vedení skotský obránce Alexander.