sobota 27. května 2017 Valdemar

Do vedení fotbalové ligy se vyšvihly Teplice

aktualizováno 13. 9. 2009 21:49

Praha - Fotbalisté Teplic zdolali v utkání 7. ligového kola Slovácko na jeho hřišti 2:0 a posunuli se do čela tabulky. Výhru Severočechů na východě Moravy zajistila rychlá branka Vondráška ze 3. minuty a v závěru zápasu ji ještě pojistil Mahmutovič. Teplice tak mají v čele jednobodový náskok před Ostravou a Jabloncem. Fotbalisté Bohemians 1905 zlomili proti Českým Budějovicím 332 minut trvající čekaní na úvodní domácí gól v nové sezoně a připsali si v Dolíčku první výhru v ročníku. "Klokany" poslal do vedení krátce po hodině hry krásnou střelou Milan Škoda, na konečných 2:0 zvýšil v závěru střídající Jiří Kaufman. Jihočeši prohráli popáté za sebou a propadají se do krize. Kladno předvedlo proti Brnu srdnatý výkon s vítězným koncem a po výhře 1:0 opustilo poslední místo v tabulce. Středočeši měli celý zápas navrch, rozhodující branku vstřelil sedm minut před koncem Dimitri Tatanašvili. Další informace nabízí server fotbalživě.cz.