čtvrtek 27. dubna 2017 Jaroslav

Ujfaluši si s Atlétikem Madrid zahraje Ligu mistrů

aktualizováno 25. 8. 2009 22:54

Madrid - Atlético Madrid postoupilo po výhře 2:0 v odvetě 4. předkola Ligy mistrů nad Panathinaikosem Atény do hlavní fáze soutěže. Se španělským celkem, který úvodní utkání proti Panathinaikosu Atény vyhrál 3:2, postoupil i Tomáš Ujfaluši. Naděje Řeků výrazně poklesly už ve čtvrté minutě, kdy si Loukas Vyntra dal vlastní gól. Úspěch Španělů podtrhl ve druhém poločase Sergio Aguero. Další informace najdete na serveru FotbalŽivě.cz.

Sergio Aguero se raduje z branky proti Panathinaikosu Atény
  • Sergio Aguero se raduje z branky proti Panathinaikosu Atény autor: AP Photo, zdroj: ČTK/AP http://img.ct24.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg

Salcburk s Patrikem Ježkem pouze na lavičce prohrál 0:3 na hřišti Maccabi Haifa a podle očekávání vypadl i Anderlecht s Ondřejem Mazuchem, Janem Polákem a zraněným Danielem Zítkou.

Belgický celek po debaklu na hřišti Lyonu 1:5 prohrál i odvetu. Tři góly během 15 minut mu nastřílel argentinský útočník Lisandro López. Po změně stran sice snížil z penalty Suaréz, ale upravil tím jen celkové skóre z obou zápasů na 1:8. Mazuch dnes odehrál celý zápas, Polák jen první poločas.

Do základní skupin postoupily ještě maďarský Debrecín a FC Curych.

Odvetné zápasy 4. předkola fotbalové Ligy mistrů:

Maccabi Haifa - Salcburk 3:0 (1:0)

Branky: 31. Dvališvili, 57. Golasa, 90. Ghadir. Rozhodčí: Layec (Fr.). První zápas 2:1, postoupilo Maccabi.

FC Curych - Ventspils (Lot.) 2:1 (1:1)

Branky: 6. Vonlanthen, 90.+2 Abdi - 8. Tígírlas. Rozhodčí: Hauge (Nor.). První zápas 3:0, postoupil Curych.

Debrecín - Levski Sofia 2:0 (2:0)

Branky: 13. Varga, 35. Rudolf. Rozhodčí: Bo Larsen (Nor.). První zápas 2:1, postoupil Debrecín.

Anderlecht Brusel - Olympique Lyon 1:3 (0:3)

Branky: 51. Suaréz z pen. - 26., 32. a 41. Lisandro López. Rozhodčí: Rizzoli (It.). První zápas 1:5, postoupil Lyon.

Atlético Madrid - Panathinaikos Atény 2:0 (1:0)

Branky: 4. vlastní Vyntra, 83. Agüero. Rozhodčí: Vink (Niz.). ČK: 72. Cissé (Panathinaikos). První zápas 3:2, postoupilo Atlético.

Zdroj: ČT24, ČTK