neděle 23. července 2017 Libor

Chelsea zůstává neporažená, v druhé půli otočila zápas

Londýn - Anglická Chelsea ani ve druhém kole fotbalové ligy nezaváhala a v zápase se Sunderlandem si zajistila vítězství. Podobně jako v minulém zápase proti Hullu museli dotahovat náskok soupeře, tentokrát se jim to podařilo až v druhé polovině. Chelsea na hřišti Sunderlandu zvítězila 3:1.

Hráči londýnské Chelsea

Sunderland se sice prakticky po celý zápas bránil tlaku favorita, přesto se dostal do vedení jako první. V 18. minutě nejprve obrana hostů zblokovala střelu Jonese, na opakovaný pokus kanonýra Benta už byl ale český reprezentační brankář Čech krátký.

Převahu Chelsea zúročil až krátce po přestávce Ballack, a když o deset minut později Lampard proměnil pokutový kop za faul na Drogbu, bylo o osudu utkání prakticky rozhodnuto. Vítězství pak zpečetil v 70. minutě Portugalec Deco.