sobota 22. července 2017 Magdaléna

Generálka na poháry nevyšla Slavii ani Liberci

aktualizováno 2. 8. 2009 21:05

Praha - Trápení fotbalistů Slavie Praha v úvodu sezony pokračuje. V dnešním duelu 2. kola první ligy prohráli v Brně 0:2 a ve třech zápasech fotbalového podzimu tak dosud vstřelili jediný gól. Pohárová generálka nevyšla ani Liberci, kterému jarní debakl oplatila Mladá Boleslav stejným skóre 4:1. V rizikovém zápase nedokázala Olomouc přetavit 50minutovou přesilovku v žádný gól, a rozešla se proto s Baníkem Ostrava bez branek. Další dva zápasy narušila prudká bouře. Fotbalisté Českých Budějovic zdolali Bohemians Praha 2:0, když druhý poločas začal kvůli počasí se zhruba desetiminutovým zpožděním. V duelu týmů pasovaných do role aspirantů na boj o udržení porazila Příbram Kladno 2:0, když zápasu hrozilo kvůli silné bouři předčasné ukončení. Nakonec se protáhl asi o půl hodiny. Více informací na serveru fotbalzive.cz.