úterý 12. prosince 2017 Simona

Jasnou výhru Olomouce doprovodila čtvrtá remíza kola

aktualizováno 26. 7. 2009 20:33

Praha – Čtyři ze sedmi odehraných zápasů úvodního kola první fotbalové ligy skončily nerozhodně. Jejich počet rozšířily v neděli České Budějovice a Jablonec, jejichž utkání skončilo 1:1. Obě branky padly v první čtvrthodině, již ve druhé minutě se totiž trefil budějovický Meszáros, o deset minut později odpověděl Huber. Oba góly padly ze standardních situací a přes snahu obou týmů se nepodařilo skóre změnit. Jednoznačně naopak dopadla návštěva olomouckých fotbalistů u Bohemians Praha. Sigma využila dvou chyb, naopak Bohemians se nedařila koncovka, a tak si Olomouc odvezla tři body. Informace o všech utkáních najdete také na serveru fotbalživě.cz. Zápas Bohemians 1905 s Brnem můžete sledovat v pondělí od 17:00 na ČT2.