úterý 23. května 2017 Vladimír

Fotbalová liga začíná opatrně, jen dva zápasy neskončily remízou

aktualizováno 25. 7. 2009 22:00

Praha - Po páteční bezbrankové předehrávce mezi Teplicemi a pražskou Spartou padl až ve čtvrtém poločase letošní první fotbalové ligy úvodní gól. Vstřelil ho ostravský Zeher v 56. minutě utkání s Příbramí. Po přestřelce v závěru zápasu nakonec Ostrava zvítězila 2:1. Úvodní zápas odehrála také mistrovská Slavia, která přivítala Mladou Boleslav. Ačkoli Boleslav v 68. minutě vedla, utkání nakonec skončilo 1:1. Další remízu připsal do výsledků úvodního kola zápas Liberce s Kladnem, který skončil 1:1. Naopak střetnutí Slovácka s Plzní skončilo za skóre 2:3. Informace o všech utkáních najdete také na serveru fotbalživě.cz. Zápas Bohemians 1905 s Brnem můžete sledovat v pondělí od 17:00 na ČT2.