SLUNETA Ústí nad Labem - BK KVIS Pardubice

Sparta získala v Příbrami jeden bod, Plzeň nedarovala Bohemians nic

Praha – Fotbalisté pražské Sparty přišli v třetí minutě nastavení o výhru v Příbrami a po remíze 1:1 se na ně mohou na druhém místě v tabulce bodově dotáhnout Liberec s Mladou Boleslaví. Hosté vedli od 18. minuty, kdy vstřelil svoji premiérovou branku v letenském dresu Ondřej Kušnír, za domácí ale v závěru první trefou v české lize srovnal Francisco Dos Santos. Středočeši si tak pomohli v boji o záchranu. Fotbalisté Viktorie Plzeň protrhli střeleckou nemohoucnost z posledních dvou soutěžních utkání a ve 25. kole ligy porazili pražské Bohemians 3:1. Domácí rozhodli o osudu utkání třemi góly během jedenácti minut ve druhém poločase a zvedli si náladu po pohárovém vyřazení. Hosté po bezbrankové první půli mysleli minimálně na bod, po kolapsu na začátku druhé části ale stále čekají na první ligovou výhru na cizím hřišti.