čtvrtek 27. července 2017 Věroslav

V souboji o finále italského poháru uspělo Lazio na úkor Juventusu

Turín - Fotbalisté Juventusu Turín dnes v odvetě semifinále italského poháru prohráli s Laziem Řím na vlastním hřišti 1:2, a jelikož stejným výsledkem dopadl i úvodní zápas v Římě, o trofej si zahraje jejich soupeř. Juventusu se začaly postupové sny rozplývat už během prvního poločasu, kdy se trefil hostující kanonýr Zárate. Když krátce po přestávce zvýšil Kolarov na 2:0 pro Lazio, bylo rozhodnuto.Druhého finalistu určí čtvrteční semifinálová odveta mezi Interem Milán a Sampdorií Janov.

Radost hráčů Lazia Řím

Do druhého poločasu naskočili zkušení Nedvěd, Del Piero a Camoranesi a ještě se snažili se zápasem něco udělat. Del Piero v 64. minutě snížil, Nedvědova snaha o vyrovnání skončila deset minut před koncem na tyči. V sestavě domácích nechyběl od prvních minut ani český reprezentant Grygera.