čtvrtek 23. listopadu 2017 Klement

Plzeň po 10 letech vyhrála v Ostravě, Zlín remizoval s Teplicemi

aktualizováno 4. 4. 2009 20:08

Praha - 22. kolo fotbalové Gambrinus ligy přineslo řadu překvapení. Fotbalisté Plzně ukončili po deseti letech čekání na výhru v Ostravě impozantním způsobem. Tým někdejšího ostravského kouče Pavla Vrby smetl díky třem gólům z druhého poločasu Baník na Bazalech 4:1. Naopak fotbalisté domácího Zlína remizovali s Teplicemi 1:1. Poslední tým tabulky přišel o výhru až minutu před koncem po hlavičce teplického Mareše. Do té doby vedl podobným gólem, který vstřelil těsně před přestávkou Čelůstka. Domácí tak neudělali žádný velký krok k záchraně. Více informací, reportáže a fotogalerie z jednotlivých zápasů nabízí server fotbalzive.cz.