Ve čtyřech ligových zápasech padlo pouze pět gólů, v pátém další tři

Praha – Pět zápasů rozšířilo dnes výsledky 21. kola fotbalové Gambrinus ligy. Zatímco včera skončily oba zápasy výsledkem 2:1 pro domácí, když se radovali fotbalisté Liberce a Příbrami, dnes byla o góly velká nouze. V dopoledním utkání Jablonce s domácí Viktorií Žižkov padla jediná branka v 58. minutě, kdy se trefil jablonecký Hloušek. Ještě o sedm minut déle čekali na jediný gól diváci zápasu Kladna s Mladou Boleslaví. Boleslavští nakonec díky Papadopulosovi vyhráli 1:0. Výsledkem 1:0 skončil i zápas Slavie se Zlínem. Domácí pražský tým získal tři body díky Pekhartovu gólu z 56. minuty. Smírně se rozešly týmy Českých Budějovic a Plzně, po gólech Sedláčka a Lecjakse byl konečný výsledek 1:1. Nejdramatičtější vývoj mělo večerní utkání Brna s Olomoucí. Hosté dlouho vedli díky Hudcovu gólu z prvního poločasu, v 65. minutě ale Brno vyrovnalo. Rozhodující gól potom padl v 77. minutě, kdy se trefil Janotka, a Olomouc tak vyhrála 2:1.