ČTsport

ČTsport
pátek 20. dubna 2018 Marcela

Ze Zlína odešli Kóňa i Penner, klub hledá posily

Velikost textu:

Zlín - Kádr prvoligových fotbalistů Zlína prošel krátce po skončení podzimní části sezony částečnou obměnou. Poslední celek tabulky už opustil obránce Miroslav Penner, do Sparty se vrátil Tomáš Kóňa a nové angažmá si hledá Vít Vrtělka. Před jarními boji o záchranu naopak přišel na hostování olomoucký záložník Filip Rýdel.

FC Tescoma Zlín
FC Tescoma Zlín
Otevřít galerii
 • FC Tescoma Zlín autor: Markéta Sandanusová, zdroj: ČT24 http://img.ct24.cz/cache/140x78/article/5/406/40529.jpg?1221145957
 • Stanislav Levý zdroj: fcviktoria.cz http://img.ct24.cz/cache/140x78/article/5/497/49628.jpg?1225358001

"Snahou je očištění a ozdravění prvoligového kádru ve všech řadách," řekl předseda představenstva Tescomy Zlín Ladislav Valášek. Klub podle něj jedná o příchodu nejmenovaného brazilského fotbalisty, který dosud nepůsobil v Evropě, a hodně si od něj slibuje. "O posilách jednáme i se Slavií, Spartou, Baníkem Ostrava, Olomoucí, Brnem a Opavou. Hledáme i v zahraničí a pozornost jsme také obrátili na Slovensko, kde některým hráčům končí smlouvy," doplnil Valášek. 

Trenér Stanislav Levý chce mít k dispozici kompletní kádr nejpozději před odjezdem na herní soustředění do Turecka, kam Zlín zamíří začátkem února.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.