pondělí 29. května 2017 Maxmilián / Maxim

Brazílie si v přípravě s chutí zastřílela proti Portugalsku

Brasília - Fotbalisté Portugalska utrpěli v přípravném utkání na půdě Brazílie těžký debakl 2:6. Svěřenci kouče Carlose Dungy si tak vydatně spravili chuť poté, co ve třech posledních zápasech kvalifikace na MS vyšli střelecky naprázdno.

Brazilský fotbalista Elano

Hlavním tahákem duelu měl být souboj mezi nejlepším světovým fotbalistou loňského roku Kaká a nejžhavějším kandidátem na tuto trofej pro letošní rok Cristianem Ronaldem. Ten ale příliš kouzel nepředvedl, zatímco Kaká připravoval pro své spoluhráče jednu šanci za druhou. Největší hvězdou se pak stal jeho spoluhráč Luis Fabiano, jenž přispěl k vysoké výhře třemi góly. Toho v 67. minutě za ovací nového stadionu v Brasílii vystřídal Adriano, který završil skóre v poslední minutě.

Výsledek:

Brazílie - Portugalsko 6:2 (2:1)
Branky: 8., 25. a 58. Luis Fabiano, 56. Maicon, 65. Elano, 90. Adriano - 4. Danny, 62. Simao.