středa 22. listopadu 2017 Cecílie
Můj fotbal živě

Unhošti stačil na vítězství v Doksech jediný gól

aktualizováno 16. 4. 2017 13:35

Doksy – V historicky druhém utkání projektu Můj fotbal živě se před televizními kamerami utkali hráči Doks a Unhoště, soupeři z 1. B třídy skupiny A. Slavit nakonec mohli Unhošťští, kteří díky brance svého kanonýra Romana Neubergera zvítězili 1:0 a radují se z již čtvrté jarní výhry.

Ilustrační foto

Prvních dvacet minut utkání neměli brankáři na obou stranách příliš práce. Vše změnil až unhošťský Neuberger, který si našel centr na hranici malého pokutového území a hlavičkou poslal míč přesně k tyči.

Na další šanci si diváci museli počkat do 35. minuty, brankář Unhoště si však se skákavou střelou domácího Větrovce poradil a stav utkání se neměnil. Šanci na navýšení skóre pak Unhošti o pár minut později upřel rozhodčí, který odpustil domácímu Maříkovi tvrdý – a podle názoru komentátora utkání Vlastimila Vláška – nejspíš také penaltový zákrok.

Ani po půli nebyl k vidění žádný festival šancí. Mírnou územní převahu měli hráči hostující Unhoště, vyloženou příležitost si však nebyli schopni vytvořit fotbalisté ani jednoho z týmů. Většina akcí končila nepřesným centrem mířícím do území nikoho.

Gól v utkání Doksy - Unhošť: Neuberger - 0:1 (20. min.)

Poslední desetiminutovka patřila Unhošti. Nejdřív v akrobatické pozici nebezpečně vystřelil Šimáček, jehož ale vychytal gólman Rouček, a jen o několik málo minut později pak Plecitý trefil krásnou ranou tyč domácí branky. Domácí se ve druhé půli zmohli na jedinou střelu, a tak není divu, že s výsledkem již nic neudělali.

"Jsem hrozně nespokojený s výkonem týmu. Neumím si to vysvětlit, takhle špatně jsem kluky neviděl dlouho hrát. Jsem z nich hrozně zklamaný," hodnotil utkání trenér Doks Martin Škvára.