TCL V Repre

Neporazitelnost Sokolova v druhé lize skončila, Znojmo jen remizovalo

Praha – Až v sedmnáctém duelu letošní sezony druhé ligy okusili fotbalisté Sokolova chuť porážky. Jejich sérii uťal Frýdek-Místek, který doma zvítězil 1:0. Lídr ze Znojma v další dohrávce remizoval 0:0 v Třinci a vede tabulku Fotbalové národní ligy o pět bodů před Karvinou.

Frýdek-Místek v utkání přečkal několik šancí Baníku a v 79. minutě vstřelil vítězný gól. Vyskočil vysunul do úniku Hoška, který před brankářem Belaňem nezaváhal a zakončil k tyči. Sokolov přes první porážku v ročníku udržel třetí pozici. Domácí jsou po třetí výhře za sebou devátí.

Na třineckém stadionu se hrál vyrovnaný zápas s minimem šancí. Dvě z nich zahodil hostující útočník Ledecký, jenž těsně před pauzou poslal odražený míč na branku a v druhé půli po rychlé akci opět minul. Znojmo tak nevyužilo možnost výrazněji odskočit Karviné, Třinec si zase nepolepšil z dvanácté příčky.

17. kolo druhé fotbalové ligy:

MFK Frýdek-Místek - Baník Sokolov 1:0 (0:0)

Branka: 79. Hošek. Rozhodčí: Adámková - J. Paták, Antoníček. ŽK: Skwarczek - Přeučil. Diváci: 729.

Fotbal Třinec - 1. SC Znojmo 0:0

Rozhodčí: Dresler - Hock, Arnošt. ŽK: Janošík, Salachna, Motyčka, Dedič - Pokorný, Šamánek. Diváci: 537.