čtvrtek 21. září 2017 Matouš

Bordeaux zvítězilo nad Toulouse a bodově se dotáhlo

Paříž - V 9. kole francouzské ligy dnes fotbalisté Girondins Bordeaux porazili na svém hřišti rozjeté Toulouse 2:1 a ukončili jeho čtyřzápasovou vítěznou šňůru. Oba týmy mají na druhém a třetím místě tabulky po 17 bodech. Domácí už po první půli vedli zásluhou Gourcuffa a Belliona 2:0. Hosté stačili v nastaveném čase jen snížit a zaznamenali druhou prohru v letošním ročníku.

Toulouse

Na svém hřišti porazil Paris St. Germain Lorient 3:2 a po třech zápasech bez vítězství opět naplno bodoval. Rozhodující branku vstřelil pařížský Arnaud tři minuty před koncem.

Monako se v domácí soutěži trápí a prohrálo už třetí zápas po sobě. Tentokrát doma nestačilo na Nice. Souboj posledních dvou týmů Sochaux a Le Havre skončil remízou.

Od 21:00 hraje vedoucí Lyon s Lille.

Výsledky - 9. kolo:

Bordeaux - Toulouse 2:1 (29. Gourcuff, 40. Bellion - 90.+3 Capoue)

Caen - Grenoble 2:2 (24. Savidan, 59. Florentin - 19. Akrour, 77. Moreira)

Monako - Nice 1:2 (38. Cufre z pen. - 9. Bamogo, 56. Fae)

Nantes - St. Etienne 1:0 (28. Bekamenga)

Paris St. Germain - Lorient 3:2 (23. Pancrate, 49. Hoarau, 87. Arnaud - 12. Saifi, 38. Abriel)

Sochaux - Le Havre 1:1 (72. Birsa - 45. Alassaine).