úterý 12. prosince 2017 Simona

Necid hattrickem rozhodl o výhře Bursasporu

Istanbul - Český fotbalový útočník Tomáš Necid hattrickem rozhodl o vítězství Bursasporu v sedmém kole turecké ligy 3:2 na hřišti Rizesporu. Odchovanec pražské Slavie skóroval ve čtvrtém utkání v řadě a se šesti trefami je v čele tabulky střelců společně s bývalým hráčem Sparty Praha Léonardem Kweukem.

Tomáš Necid
Tomáš Necid

Necid otevřel skóre ve 29. minutě, když zužitkoval přihrávku slovenského spoluhráče Stocha. Chvíli poté za domácí vyrovnal Kadah, kterému asistoval Kweuke. Český reprezentant ale v druhém poločase dalšími dvěma góly z 59. a 80. minuty rozhodl o druhé výhře Bursasporu za sebou, po níž se tým posunul na 12. místo. V závěru stihl jen zkorigovat z penalty Kweuke. Necidův spoluhráč Tomáš Sivok do utkání nezasáhl.