pondělí 24. července 2017 Kristýna

Čáslav vystřídala v čele druhé fotbalové ligy Jihlavu

aktualizováno 13. 10. 2008 08:36

Praha - Fotbalisté Čáslavi se ujali vedení ve druhé lize. Po sobotní remíze dosud vedoucí Jihlavy na hřišti HFK Olomouc porazil dnes Zenit na vlastním trávníku 3:2 Hradec Králové. Jihlava ztrácí jeden bod, o další dva zpět jsou Sokolov a po dnešní výhře 2:0 nad Karvinou také Bohemians 1905.

Zápas Čáslav - Hradec Králové

Čáslav se v duelu s Hradcem Králové ujala vedení už v 19. minutě, kdy hostující Němeček fauloval Brunclíka a Strnad proměnil penaltu. Na rozdíl dvou gólů zvýšil v 58. minutě Brezinský.

Hradec ale rychle odpověděl a váhání obrany s odkopem v šestnáctce potrestal Rezek. Čáslav se dostala do útlumu a výsledkem bylo vyrovnání. Po Fischerově centru hlavičkoval Dvořák, gólman Švenger ještě stihl vyrazit, ale Černý hlavou skóroval. Tři body nakonec přece jen zůstaly v Čáslavi. V 89. minutě si na dlouhý Dianův centr z trestného kopu naskočil Brezinský a hlavou rozhodl.

Zdroj: ČT24, ČTK