pátek 15. prosince 2017 Radana / Radan

Brazílie otočila šlágr s Francií, vítěznou trefu předvedl Neymar

aktualizováno 26. 3. 2015 23:30

Paříž - Fotbalisté Brazílie otočili šlágr s Francií a v Paříži zvítězili 3:1. "Kanárci" si připsali výhru i v sedmém přípravném utkání pod staronovým trenérem Dungou.

Radost fotbalistů Brazílie

Francii na Stade de France poslal do vedení po dvaceti minutách obránce Varane, který si naskočil na rohový kop Valbueny a hlavou se trefil k tyči. Ještě před pauzou však po kombinaci s Robertem Firminem vyrovnal záložník Oscar.

V 57. minutě přidal druhý brazilský gól Neymar po akci Williana. Záložník Chelsea si v 69. minutě připsal druhou asistenci, když se po jeho rohu nepokrytý Luiz Gustavo prosadil hlavou.

Hostitel Eura v příštím roce utrpěl první porážku od čtvrtfinále loňského mistrovství světa, v němž nestačil na Německo (0:1). Brazílie od prohraného utkání o třetí místo s Nizozemskem (0:3) zatím pouze vítězí.