Buly - debata expertů

Kane vystřelil dvěma góly výhru Tottenhamu nad QPR a šesté místo

Londýn – Harry Kane pálí dál. Anglický útočník zaznamenal další dvě branky a především díky němu Tottenham porazil Queens Park 2:1. Spurs se díky zisku tří bodů posunuli na šesté místo v tabulce.

Harry Kane z Tottenhamu slaví vstřelenou branku
zdroj: ISIFA/AFP autor: ADRIAN DENNIS

Anglický reprezentant do 21 let otevřel skóre hlavičkou ve 34. minutě. Podruhé se prosadil o dalších 34 minut hry později a se 16 brankami se posunul na třetí místo tabulky kanonýrů, jeden zásah za Diega Costu z Chelsea a Sergia Agüera z Manchesteru City.

Závěr duelu proti svému bývalému týmu zdramatizoval snížením technickou střelou z hranice pokutového území brazilský záložník Sandro. Queens Park už ale další branku nepřidal a zůstává na sestupové osmnácté příčce.

Další utkání anglické ligy již tento víkend na programu není. Oba kluby využily své brzké vyřazení z Anglického poháru a dohrály zápas odložený z minulého víkendu, kdy Tottenham hrál finále Ligového poháru s Chelsea (0:2).