sobota 22. července 2017 Magdaléna

Jágr zařídil Omsku šestou výhru za sebou

Moskva - Útočník Jaromír Jágr díky svému osmému gólu v sezoně přinesl hokejistům Omsku už šesté vítězství v Kontinentální lize za sebou. Avangard dnes zdolal MVD Balašicha 7:4. Jágr zajistil v 52. minutě svou brankou domácím vedení 5:4, předtím si hokejová hvězda připsala ještě dvě asistence.

Český hokejista v ruském Omsku

Hokejový Omsk vedl v zápase už 3:0, ale soupeř dokázal ve 46. minutě vyrovnat. Také na další branku sibiřského celku hosté odpověděli. Až závěrečná desetiminutovka vyzněla jednoznačně pro Jágrův tým, který poprvé vedl kanadský kouč Wayne Fleming.

Avangard si výhrou pojistil první místo v Charlamovově divizi. Jágr má po dvanácti zápasech na kontě osm branek a pět asistencí.