pátek 24. března 2017 Gabriel

Baroš si potřetí za sebou připsal dvě branky a Galatasaray vyhrál

aktualizováno 28. 9. 2008 22:10

Istanbul - Český fotbalový útočník Milan Baroš pokračuje v Turecku ve svém střeleckém galapředstavení: potřetí za sebou vstřelil v dresu Galatasaraye Istanbul dvě branky. Tentokrát pomohl k vítězství 4:1 v utkání 5. kola turecké ligy proti Konyasporu. Navíc se podílel i na zásahu spoluhráče Lincolna. Galatasaray je tak v tabulce na třetím místě s dvoubodovou ztrátou na vedoucí Trabzonspor.

Milan Baroš
Milan Baroš

Reprezentační kanonýr své střelecké probuzení potvrdil již po osmi minutách, kdy zakončil Lincolnovu akci a otevřel skóre. Hosté sice brzy srovnali, ovšem po změně stran se prosazoval již jen Galatasaray.

Nejprve Lincoln vrátil domácím náskok po spolupráci s Barošem, vzápětí si oba vyměnili role a Baroš vedení pojistil. Krátce nato navíc ještě zvýšil Kewell a definitivně rozhodl.

Baroš, který dnes ze hřiště odešel v 82. minutě, si tak za poslední tři zápasy připsal šest branek.