VK Lvi Praha - VK Trox Příbram

Real si v dohrávce poradil se Sevillou a drží náskok na Barcelonu

Madrid - Fotbalisté Realu Madrid v dohrávce 16. kola španělské ligy porazili Sevillu 2:1. Zvládli tak i druhé utkání bez držitele Zlatého míče Cristiana Ronalda, který si odpykává třízápasový trest za vyloučení. V tabulce drží na prvním místě čtyřbodový náskok před Barcelonou.

Ilustrační foto

Real poslal do vedení kolumbijský záložník James Rodríguez, který využil toho, že na něj obrana Sevilly zapomněla a pak se ho chybně snažila vystavit do ofsajdu. Rodríguez si to však pohlídal a hlavou usměrnil do branky Marcelův centr. Vstřelil tak osmý gól v sezoně.

Jenže záhy se Rodríguez zranil a na jeho místo přišel útočník Jesé. Odchovanci Realu stačilo devět minut a po přihrávce Karima Benzemy zvýšil na 2:0. Seville se už povedlo jen deset minut před koncem snížit poté, co Vitolovu individuální akci zakončil střídající Aspas. Real už ale pátou výhru za sebou udržel.