Buly - debata expertů

Útočník Baroš se dvakrát trefil i v turecké lize

Istanbul - Český fotbalový útočník Milan Baroš včera korunoval svůj povedený týden a po dvou trefách do sítě Bellinzony v Poháru UEFA zopakoval stejný kousek i v lize na půdě Kocaelisporu. Barošova první trefa z 31. minuty znamenala vyrovnání na 1:1, druhá z 80. minuty pak jeho týmu dala dvoubrankový náskok a nasměrovala jej k výhře 4:1.

Milan Baroš
zdroj: ČT24 autor: ČT24

Dobré vzpomínky si z včerejších zápasů odnesou i další dva Češi. Tomášové Zápotočný se Sivokem odehráli v sestavě Besiktase celé utkání proti Gaziantepsporu a podíleli se na čistém kontu domácí defenzivy, a tedy i na výhře 3:0. Sivok si v 68. minutě vykoledoval žlutou kartu.

Výsledky - 4. kolo:

Ankaraspor - Hacettepe 4:0, Antalyaspor - Konyaspor 0:1, Besiktas - Gaziantepspor 3:0, Bursaspor - Kayserispor 1:0, Kocaelispor - Galatasaray 1:4.