Golf Time

Další postupující. PSV v dohrávce v Estorilu uhrálo potřebný bod

Estoril (Portugalsko) – Dvanáctým týmem, který si v Evropské lize s předstihem zajistil účast v jarní vyřazovací části, se stal PSV Eindhoven. Nizozemský celek v dohrávaném utkání s Estorilem uhrál remízu 3:3 a na druhém místě tabulky před ním udržel čtyřbodový náskok.

Slavící hráči PSV Eindhoven
zdroj: ČTK/NurPhoto/ autor: Carlos Costa

Čtvrteční zápas byl v poločase za stavu 3:2 přerušen kvůli podmáčenému hřišti. O jedinou branku druhé půle se v 82. minutě postaral reprezentační záložník Wijnaldum a zajistil nizozemskému celku postup.

V posledním kole se PSV utká 11. prosince doma s Dynamem Moskva, které ve skupině ještě neztratilo ani bod, přičemž všechny zápasy vyhrálo nejtěsnějším rozdílem. O první místo už ruský klub přijít nemůže, před Eindhovenem má sedmibodový náskok.