neděle 23. července 2017 Libor

Soupeř Baníku Spartak Moskva prohrál v ruské lize derby s FK Moskva

Moskva - Generálka na čtvrteční zápas prvního kola Poháru UEFA v Ostravě se fotbalistům Spartaku Moskva nepovedla. Tým s českým reprezentantem Radoslavem Kováčem v sestavě dnes prohrál v ruské lize derby na hřišti FK Moskva 1:2. Spartak tak nevyužil šanci přiblížit se v tabulce vedoucí Kazani a zůstal třetí s devítibodovým odstupem.

Radoslav Kováč

Hosté, které nový trenér mužstva Michael Laudrup zatím sledoval jen z tribuny, se přitom po čtvrthodině dostali do vedení gólem Ryžkova, navíc už předtím ve čtvrté minutě poslal Mozart míč z pokutového kopu vedle branky. Po poločase ale Bracamonte z další penalty vyrovnal a nedlouho poté zaskočil chorvatského gólmana Pletikosu střelou z dálky Ivanov.

Spartak nastoupil v sestavě Pletikosa - Stranzl, Fathi, Kováč, Šiškin - Filipenko, Mozart, Bystrov, Sajenko, Ryžkov (65. Maidana) - Dzjuba (64. Prudnikov).