čtvrtek 27. dubna 2017 Jaroslav

Liberec vyřadil z poháru rivala Pěnčín-Turnov

Turnov - Fotbalisté Liberce se v 2. kole Poháru ČMFS dlouho trápili na hřišti divizního Pěnčína-Turnova. Po bezbrankovém poločase vybojovali postup výhrou 3:0.

Útočník Slovanu Liberec Jan Nezmar

Liberec měl po celé utkání jasnou převahu, ale využít šance zprvu nedokázal. Na smůlu mohl nadávat především Nezmar - trefil nejprve břevno a hned nato mu obránce z branky vykopl gólovou střelu.

Trápení trvalo až do 65. minuty, kdy hosty vysvobodil domácí obránce Selinger, který si po rohu dal vlastní gól. Dvěma góly pak k vítězství přispěl střídající liberecký útočník Smetana. Liberec tak udržel šanci obhajovat finálovou účast z minulého ročníku a ve třetím kole změří síly s druholigovou Opavou.