ČTsport

ČTsport
neděle 21. ledna 2018 Běla

Messi poděkoval Barceloně za splnění olympijského snu

Velikost textu:

Barcelona - Argentinská fotbalová hvězda Lionel Messi poděkovala Barceloně za šanci hrát na olympijských hrách. I přesto, že španělský klub ve středu dostal od mezinárodní sportovní arbitráže CAS svolení svůj klenot z Pekingu odvolat, dovolil nakonec Messimu za národní tým hrát.

Lionel Messi
Lionel Messi

Messi prohlásil, že je velmi vděčný klubu a trenérovi Pepu Guardiolovi, že ho nechali v Číně hrát a pomohli k tomu, aby se jeho olympijský sen stal skutečností. "Jsem opravdu moc šťastný, že jsem hrál. Po tom všem, co se stalo, jsem opravdu rád, že jsem mohl být na hřišti," citovaly dnes oficiální stránky Barcelony fotbalistu, který se ve čtvrtek jednou brankou podílel na vítězství Argentiny nad Pobřežím slonoviny 2:1. 

Jednadvacetiletý argentinský útočník byl podle mnohých expertů nejlepším hráčem utkání a vedle své trefy byl i u rozhodující akce zápasu. V 86. minutě dorazil jeho střelu do sítě střídající Acosta. Sám Messi ale přiznal, že pro obhájce zlata to byl ve všech směrech obtížný duel. 

"Na konci zápasu jsem byl opravdu unavený a vyčerpaný. Kvůli počasí i kvůli tomu, jak těžký to byl zápas," podotkl Messi. "Vítězství v prvním zápase je ale vždycky moc hodně důležité a my jsme začali dobře," dodal.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.