neděle 17. prosince 2017 Daniel

Vydra opět zářil, Watford díky jeho dvěma brankám vyhrál potřetí v řadě

Londýn – Skvělou formu opět potvrdil český reprezentační útočník Matěj Vydra, když ve 29. kole druhé anglické ligy potřetí v řadě vstřelil dvě branky a pomohl svému celku k vítězství 3:0 nad Nottinghamem Forest. Watford se díky tomuto vítězství posunul již na čtvrtou příčku a na druhé místo, zaručující přímý postup do Premier League, nyní ztrácí bod.

Matěj Vydra slaví se svými spoluhráči

Dvacetiletý Vydra se do tabulky střelců poprvé zapsal již ve dvacáté minutě, když si jeho kolega v útoku Deeney odstavil hráče, přihrál českému útočníkovi a Watford vedl. O dvanáct minut později si oba útočníci role prohodili. Vydra utekl obraně a  tváří tvář brankáři místo střely našel svého útočného partnera a Hornets vedli již o dvě branky.

A hosté i s druhým Čechem v sestavě Danielem Pudilem, jenž v minulém kole chyběl, zápas kontrolovali v druhé půli a o osudu utkání čtvrt hodiny před koncem rozhodl svým osmnáctým gólem v sezoně opět Vydra. Přesným pasem ho za obranou Abdi a Vydra zkušeně přehodil Darlowa v brane Nottinghamu.

Reprezentační útočník Vydra zahájil svou aktuální střeleckou sérii před měsícem, kdy v domácím utkání právě proti Nottinghamu zaznamenal dvě branky. V dalších pěti zápasech se mu stejný kousek povedl čtyřikrát a celkově má na kontě už 18 gólů.

Watford se díky čtvrté výhře z posledních pěti zápasů posunul na čtvrtou příčku v tabulce a na druhý Leicester ztrácí pouhý jeden bod.