Wolfsburg s Polákem v sestavě přehrál Leverkusen

Wolfsburg - Fotbalisté Wolfsburgu zdolali v 11. kole německé ligy Leverkusen 3:1 i díky dvěma gólům Brazilce Diega. Za domácí odehrál celý zápas český záložník Jan Polák.

Utkání Wolfsburg - Leverkusen
zdroj: ISIFA

"Vlci" zaznamenali teprve třetí bundesligové vítězství v sezoně a v tabulce zůstali na šestnácté příčce, jež znamená účast v baráži. Naopak Leverkusen prohrál po osmi soutěžních zápasech a patří mu pátá pozice.

Do utkání, ve kterém chyběli na straně domácích zraněný Václav Pilař a na straně hostů Michal Kadlec, vstoupil lépe Wolfsburg. Již ve 4. minutě se střelecky prosadil Brazilec Diego a stejný hráč se podruhé trefil o dvanáct minut později. Třetí zásah přidal ve 33. minutě Dost. Hosté dokázali zkorigovat skóre až v poslední minutě utkání, kdy Kiessling připravil o čisté konto gólmana Benaglia.