Český pohár Skupiny ČEZ Veltrusy

Juventus rozstřílel Pescaru a dal zapomenout na minulou prohru

Řím - Fotbalisté Juventusu stylově nechali zapomenout na to, že v italské lize v minulém kole poprvé po 49 duelech prohráli. Ve 12. kole dnes zásluhou pěti branek z prvního poločasu rozstříleli nováčka z Pescary 6:1 a pojistili si první místo v tabulce.

Ilustrační foto
zdroj: ČT sport

Obhájce titulu Juventus šel do vedení už v osmé minutě, kdy Vidalovi přistrčil míč za obranu Giovinco. Na přesně mířenou střelu Quagliarelly sice domácí vzápětí odpověděli zásluhou Cascioneho, jenže místo srovnání ještě do poločasu dostali další tři góly - Asamoah předvedl nůžky, Giovinco ránu z voleje a Quagliarella další střelu k tyči.

Devětadvacetiletý italský útočník byl i autorem jediné branky druhé půle, když předvedl podobně jako předtím Asamoah výstavní střelu přes hlavu a završil hattrick. V součtu se středečním duelem Ligy mistrů s Nordsjaellandem se trefil tento týden počtvrté, Juventus celkově desetkrát.